تور استانبول

پرسش : درباره هتل کریستال استانبول توضیح دهید.

با سلام و تشکر از سایت خوبتون .خواستم در ارتباط با هتل کریستال چند تا سوال ازتون بپرسم.آیا هتل کریستال هتل خوبی هست؟ امکاناتش چطوره ؟ به جاهای دیدنی و بازارها نزدیکه؟ممنون

عباسی 12/12/1393

پاسخ :

- هتل کریستال استانبول از هتل های چهار ستاره می باشد که در حوالی میدان تقسیم استانبول قرار دارد.بودن در کنار خیابان استقلال و میدان تقسیم این امکان را فراهم می آورد که به راحتی به انواع رستوران ها ، کافه ها، فروشگاهها، مغازه ها و... این خیابان دسترسی پیدا کنید.

- از جاذبه های گردشگری نزدیک این هتل می توان به برج گالاتا و کاخ دلمه باغچه اشاره کرد.با توجه به اینکه اکثر جاذبه های گردشگری استانبول در قسمت قدیمی استانبول می باشد می توانید به راحتی با ایستگاه مترو که در نزدیکی این هتل قرار دارد به منطقه قدیمی استانبول در جنوب خلیج شاخ طلایی رفته و از آن ها بازدید کنید.

- از نظر دسترسی این هتل به بازار ها و مراکز خرید می توان گفت خیابان استقلال که در نزدیکی این هتل است مملوء از فروشگاه و مغازه می باشد ولی اگر می خواهید به بازار های سنتی این شهر بروید اکثر این بازار ها در قسمت قدیمی استانبول هستند که با مترو و حمل و نقل عمومی به راحتی قابل دسترسی می باشند.

- هتل کریستال استانبول از هتل های شلوغ است که برای اجتناب از سر و صدا طبقات بالایی هتل پیشنهاد می شود.

- سرعت اینترنت این هتل بسیار پایین است که به گفته مسافران این هتل، باز شدن یک صفحه اینترنت 4 دقیقه به طول می انجامد.

- اغلب کارکنان این هتل توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را ندارند.

- بعضی از اتاق های این هتل پنجره ندارد.

- در هتل مسواک، خمیر دندان، دمپایی وجود ندارد.

- در این هتل فقط صبحانه داده می شود که به گفته اغلب مسافران آن منوی صبحانه ساده می باشد .

- در این هتل نیز همانند دیگر هتل ها به غیر از صبحانه، هر گونه استفاده از سایر امکانات مشمول هزینه اضافه می باشد که در هنگام تحویل اتاق اخذ می گردد.

- اتاق های این هتل کوچک ولی تمیز می باشند و همه روزه مورد نظافت قرار می گیرند.

هتل کریستال استانبول

هتل کریستال استانبول