تور استانبول

پرسش : درباره هتل لیون استانبول توضیح دهید.

علوی  1393/12/18

سلام.ما برای اقامتمون در استانبول هتل لیون رو انتخاب کردیم.میخواستم اطلاعاتی در مورد هتل لیون داشته باشم.آیا این هتل هتل خوبی هست؟ امکاناتش چطوره ؟ دسترسیش به مرکز شهر خوبه؟ممنون از شما

پاسخ :

-هتل لیون استانبول از هتل های چهار ستاره استانبول است که در حوالی میدان تقسیم و خیابان استقلال قرار دارد و از نظر مکانی در موقعیت بسیار خوبی است.از آن جایی که خیابان استقلال پر رونق ترین خیابان استانبول است  می توانید به راحتی به انواع رستوران ها، مغازه ها، موزه ها و ... دسترسی داشته باشید، گشت و گذار در خیابان معروف استقلال از جذاب ترین تفریحات گردشگران تور استانبول می باشد.

-دسترسی این هتل به حمل و نقل عمومی و مترو بسیار خوب است و می توانید با هزینه اندک به منطقه قدیمی استانبول رفته و از جاذبه های گردشگری آن منطقه دیدن کنید.

-این هتل ، هتلی ساده است که دارای رستوران و لابی کوچک می باشد و از آن دسته از هتل های بزرگ و مدرن نیست.اتاق های این هتل بسیار کوچک هستند و دارای چشم انداز نیستند ولی عمدتا تمیز می باشند.

-این هتل دارای منوی صبحانه بسیار ساده ای است.

-بیشتر مسافران این هتل، ایرانی و یا عربی هستند که با آژانس های مسافرتی به این هتل آمده اند.

-امکاناتی مثل شامپو، مسواک، خمیر دندان در این هتل وجود ندارد.

-اتاق های این هتل دارای چای/قهوه ساز نمی باشد.

-این هتل دارای استخر نمی باشد.

-کارکنان هتل مسلط به زبان انگلیسی نیستند و بعضی از کارکنان آن توانایی صحبت کردن به زبان فارسی را دارند.

-بیشتر مسافران هتل لیون این هتل را در حد هتل های چهار ستاره نمی دانند.

-در مجموع، هتل لیون استانبول از جمله هتل های متوسط است که برای گردشگرانی که بیشتر وقت خود را خارج از هتل سپری می کنند مناسب می باشد.

 

 هتل لیون استانبول

 هتل لیون استانبول